UPOZORNENIE : Dobudovanie verejnej kanalizácie na Opatovskej ceste – predĺženie termínu realizácie stavebných prác
AKTUALIZOVANÉ 26.09.2018

19.09.2018

Aktualizácia:
Z dôvodu technických komplikácií je nevyhnutné predĺžiť čas vykonávania prác až do termínu 26. septembra. 

Radi by sme Vás upozornili, že z technických príčin je nevyhnutné termín realizácie stavebných prác predĺžiť na obdobie 20. - 24. septembra 2018 na celom pôvodne plánovanom úseku: t.j. úseku prístupovej cesty ku garážam (smer Armádna ul.) a úseku Opatovskej cesty od otoču autobusov MHD po prečerpávaciu kanalizačnú stanicu TVK.

V súvislosti s prebiehajúcimi prácami bude pokračovať dočasné dopravné obmedzenie na celom uvedenom úseku. Zemné práce budú v hore uvedených dňoch prebiehať v čase od 8:00 do 17:00, vrátane víkendu a pondelka. Prosíme dotknutých obyvateľov o vyparkovanie áut, ktoré budete v dané dni používať ráno pred 8:00 mimo areál garáží a prístupovej komunikácie. Autá bude opätovne možné zaparkovať v garážach po 17:00.

Vopred ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Poruchová linka

0800 115 495