UPOZORNENIE - PLNÁ UZÁVERA NA PARTIZÁNSKEJ UL. V TRENČÍNE

03.10.2018

V súvislosti s prebiehajúcou rekonštrukciou verejného vodovodu bude v dňoch 8. a 9. októbra 2018 prebiehať plná uzávera na ulici Partizánska v úseku od Pobočky VŠZP (vrátane odbočky na ulicu Pod Brezinou) po studničku pod Židovským cintorínom z dôvodu pokládky nového asfaltového povrchu na vozovke v oboch smeroch.

V uvedenom termíne bude počas prác uzatvorená ulica Partizánska v uvedenom úseku v oboch smeroch, takisto bude uzatvorený prístup na ulicu Pod Brezinou (odbočka pri VŠZP). Obytná štvrť na uliciach Pod Brezinou / Nad Tehelňou bude pre motorové vozidlá prístupná cez ulicu Nad tehelňou – popri Židovskom cintoríne. Dopravná situácia bude usmernená prenosným dopravným značením.

Týmto Vás zdvorilo žiadame o trpezlivosť a spoluprácu. V uvedenom termíne nebude možné vstúpiť motorovým vozidlom na uvedený úsek a to ani za účelom parkovania vo vnútorných dvoroch. Prosím v tomto termíne využite parkovacie miesta v blízkom okolí. Chodci budú môcť naďalej využívať chodníky po oboch stranách cesty v danom úseku.

Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu a porozumenie.

 

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Poruchová linka

0800 115 495