KARIÉRA


Dlhodobou prioritou našej spoločnosti je vytváranie podmienok pre stabilné pracovné prostredie a kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie našich zamestnancov.
To všetko v záujme zvyšovania kvality vykonávanej práce a rozvíjania profesionálneho aj osobného potenciálu našich zamestnancov.

Správa ľudských zdrojov v našej spoločnosti zahŕňa najmä výber zamestnancov, odmeňovanie zamestnancov, rozvoj a vzdelávanie zamestnancov, a samozrejme dodržiavanie legislatívy v oblasti práce, zamestnávania a ľudských práv. 

Majoritu našich zamestnancov tvoria ľudia s ukončeným stredoškolským vzdelaním vo vodohospodárskych alebo ekonomických odboroch, ktorým vytvárame podmienky pre ďalší profesionálny rast a vzdelávanie sa v odbore.

Voľné pracovné pozície

Aktuálne nemáme voľné pracovné pozície.


V prípade, že máte záujem o prácu v našej spoločnosti môžete zaslať životopis a prípadne motivačný list na adresu marek.svatik(zavináč)tvkas.sk. Zaslaním životopisu na uvedenú adresu dávate zároveň súhlas našej spoločnosti Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do evidencie uchádzačov o zamestnanie na dobu 2 rokov od udelenia súhlasu (resp. do písomného odvolania) v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzickch osôb pri spracúvaní osobnch údajov o voľnom pohybe takýchto údajov.

Príloha

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495